CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

JAK PRACUJEMY

ZWINNOŚĆ

Jesteśmy samoorganizującymi się grupami, które skupiają się na zaangażowaniu klientów w proces wytwarzania wysokojakościowych, kompleksowych produktów.

INNOWACYJNOŚĆ

Doceniamy i promujemy innowacyjne myślenie oraz rozwiązywanie problemów. ATSI S.A. oferuje Ci szansę na wykorzystanie potencjału w zakresie projektowania, a także rozwoju innowacyjnego oprogramowania najwyższej klasy.

JAKOŚĆ

Wytwarzane przez nas oprogramowanie jest starannie testowane, tak aby spełniało nasze standardy jakości i było zgodne z najlepszymi praktykami stosowanymi w branży.

KOMPLEKSOWOŚĆ

Dajemy Ci możliwość uczestniczenia w procesie wytwarzania oprogramowania od pomysłu do wdrożenia – pracując w ATSI S.A., możesz aktywnie uczestniczyć we wszystkich etapach pracy nad produktem oraz mieć realny wpływ na jego ostateczną postać.

O NAS

MISJA

Rynek rozrywki jest jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi biznesu. Osiągnięcie sukcesu na tym polu zależy od umiejętnego wykorzystania możliwości oferowanych przez branżę IT oraz rozpoznania zmian w niej zachodzących. Ponieważ obecność w świecie rozrywki wymaga dynamicznego reagowania na potrzeby klientów, jedynie kreatywne podejście do nowych rozwiązań technologicznych może stanowić gwarancję sukcesu.

W tym miejscu pojawiamy się my – ATSI S.A. (Advanced Technology Systems International) – zespół 300-tu fachowców, zajmujących się na co dzień projektowaniem i wytwarzaniem oprogramowania związanego z rynkiem elektronicznej rozrywki. Dostarczanie innowacyjnych i konkurencyjnych rozwiązań programistycznych jest podstawową działalnością statutową naszej firmy.

CO MOTYWUJE NAS DO DZIAŁANIA?

Przede wszystkim konkurencyjność oraz wysoka jakość wytwarzanych produktów. Efektywne i innowacyjne podejście do powierzonych zadań sprawiło, że w ciągu wielu lat naszej obecności na rynku wypracowaliśmy kompleksowy system wytwarzania oraz dostarczania produktów w oparciu o programowanie zwinne.

JAK OSIĄGAMY ZAMIERZONE CELE?

Stałe inwestowanie w rozwój pracowników skutkuje utrzymaniem elastyczności oraz efektywnej struktury, która mobilizuje nas do podejmowania nowych wyzwań. ATSI S.A. nieprzerwanie zmierza do udoskonalenia procesów wytwórczych i chętnie podejmuje innowacyjne wyzwania biznesowe.

ATSI S.A. A NOVOMATIC Group of Companies

Pracujemy dla najlepszych. Jesteśmy integralną częścią działu projektowo-badawczego NOVOMATIC Group of Companies – potentata na światowym rynku rozrywki. ATSI S.A. wspiera oraz realizuje potrzeby NOVOMATIC na wszystkich poziomach wytwarzania oprogramowania. Naszym celem jest zapewnienie szerokiej gamy wysokojakościowych produktów oraz szybka reakcja na wymagania stawiane przez austriacki koncern.

ZARZĄD

Adam Fabrycy

Adam Fabrycy

Adam Fabrycy, urodzony w 1959 r., pracuje dla firm z Grupy NOVOMATIC od 1991 r. Od 2011 r. pełni funkcję Członka Zarządu ATSI S.A. Jako Wiceprezes Zarządu PRU Filmotechnika Sp. z o.o. posiada długoletnie doświadczenie w operacyjnej części działalności koncernu NOVOMATIC, przede wszystkim w organizacji sieci lokali firmy w Polsce.

Pełni również funkcje w Zarządach firm:

  • ATT S.A.
  • FGT S.A.
  • OTT S.A.

Współpracuje z Estrada Polska Sp. z o.o.

Długoletnia praktyka sprawiła, że Adam Fabrycy posiada szeroką wiedzę na temat branży gier polskiego rynku.

Prywatnie, interesuje się muzyką (preferuje jazz i muzykę klasyczną), czytelnictwem oraz podróżami. Jest pasjonatem historii Krakowa, rekreacyjnej jazdy na rowerze, pływania, a także miłośnikiem psów rasy beagle.

Rafał HędrzakRafał Hędrzak

Rafał Hędrzak

Rafał Hędrzak, urodzony w 1966 r., absolwent AGH, pracuje dla Grupy NOVOMATIC od 2013 r. Od 2014 r. pełni funkcję Członka Zarządu ATSI S.A. Posiadając wieloletnie doświadczenie w handlu, zarządzaniu produkcją oraz w działach marketingu dużych firm, podjął się koordynacji działań firmy ATSI S.A., wprowadzając ją na nowe tory.

Oprócz pracy w ATSI S.A., Rafał Hędrzak sprawuje funkcję Dyrektora Zarządzającego FORTRESS Gaming Technologies S.A.

Prywatnie, interesuje się nowoczesnymi technologiami, podróżami motocyklowymi po Europie, grą w brydża oraz literaturą podejmującą wątki historii najnowszej. Rekreacyjnie uprawia tenis, jazdę na nartach i żeglarstwo.

HISTORIA

Firma ATSI S.A. (Advanced Technology Systems International) powstała w 1997 r. i miała siedzibę w centrum Krakowa. Współzałożycielem i pierwszym prezesem firmy był profesor AGH – Jan Werewka. W 2000 r. siedziba firmy została przeniesiona do podkrakowskiego Zabierzowa. Ze względu na dynamiczny rozwój od 2011 r. część projektów przeprowadzana była w Kraków Business Park, natomiast od lipca 2015 r. są one realizowane w nowej lokalizacji – budynku przy ul. Kątowej, również znajdującym się w Zabierzowie.

Firma ciągle się rozwija i obecnie zatrudniamy ok. 300-tu specjalistów z różnych dziedzin – między innymi architektów, programistów, testerów czy projektantów. Pracując zgodnie z założeniami metodyk zwinnych takich jak Scrum czy Kanban, rozwijamy oprogramowanie multimedialne oparte na dużych systemach rozproszonych z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Nasze dokonania zostały nagrodzone m.in. Gepardem Biznesu w 2010 r., oraz Gazelą Biznesu w trzech edycjach konkursu (2009, 2011 i 2014). W 2014 r. ATSI S.A. zajęła pierwsze miejsce w prestiżowym rankingu Diamenty Forbesa, w kategorii: małe małopolskie firmy.

Novomatic

Firma ATSI S.A., od momentu powstania w 1997 r., jest partnerem austriackiego koncernu NOVOMATIC Group of Companies. NOVOMATIC został założony w 1980 roku przez przedsiębiorcę Johanna F. Grafa, a obecnie jest dużą korporacją o zasięgu globalnym.

Główne obszary działalności firmy to produkcja i dystrybucja maszyn do gier oraz urządzeń używanych w kasynach, jak również tworzenie oprogramowania – gier oraz systemów i aplikacji do obsługi kasyn i zarządzania nimi.

NOVOMATIC posiada ośrodki R&D oraz zakłady produkcyjne w Niemczech, Czechach, Wielkiej Brytanii, Polsce oraz na Węgrzech. Firma od początku swojego istnienia kładzie duży nacisk na rozwój i wdrażanie nowych technologii, co pozwala jej zachować silną pozycję na niezwykle konkurencyjnym rynku.

Oprócz tego NOVOMATIC zajmuje się prowadzeniem kasyn, salonów bingo oraz loterii, m.in. poprzez znaną spółkę-córkę Admiral.

Siedzibą koncernu jest malownicza miejscowość Gumpoldskirchen położona nieopodal Wiednia. Miasteczko słynie z produkcji wina.

Obecnie Grupa NOVOMATIC zatrudnia na całym świecie około 20000 pracowników i osiąga przychody na poziomie 3,5 miliarda euro rocznie. Kontynuuje ekspansję na nowe rynki oraz umacnia pozycję na istniejących, np. poprzez pozyskiwanie lokalnych spółek.

Główne rynki: kraje członkowskie Unii Europejskiej, kraje Europy Środkowej, Wschodniej i Południowo-wschodniej, rynki azjatyckie i Ameryki Łacińskiej.

DOŁĄCZ DO NAS

DBAMY O CIEBIE

ZDROWIE

Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny

SPORT

Różnorodne zajęcia sportowe dzięki Benefit Systems

CATERING

Współfinansowane obiady dostarczane codziennie

ZALEŻY NAM NA TOBIE

Po pracy Organizujemy wspólne wyjścia po pracy,aby lepiej się poznaćBrak oficjalnego dress coduPoczuj się komfortowo w pracyKonferencje i szkoleniaWspieramy Twoje ambicjena drodze do rozwojuZaopatrzenie kuchenneSpotkaj się z kolegamiprzy filiżance kawy lub herbatyElastyczne godziny pracyDbamy o godzenie życia zawodowegoz prywatnym, dlatego w piątki możeszrozpocząć weekend już od 13-tej

KONTAKT

E-mail

INFO@ATSISA.COM

Telefon

+48(12)258 00 50
+48(12)258 00 60

Adres

Krakowska 368
32-080 Zabierzów

Transport publiczny

Autobusy:
238, 248, 258 (Przystanek Modlniczka Mała)
268, 278 (Przystanek Modlniczka Trzcie)

Pociągi:
Stacja kolejowa Kraków Business Park

Znajdź nas na mapie